VD
Anders Larsson
+46(0)57047889
anders.larsson@apr-automation.se

Marknad / Teknik
LarsEvert Wikholm
+46(0)57047893
lew@apr-automation.se

Ekonomi och redovisning
Anna Feucht
+46(0)761459632
anna.feucht@apr-automation.se

Sälj
Peter Roman

+46(0)57047877
peter.roman@apr-automation.se

Eftermarknad
Bernt Paulson
+46(0)57047888
bernt.paulson@apr-automation.se

Projektledning
Ola Skoglund
+46(0)57047895
ola.skoglund@apr-automation.se

Inköp
Thomas Eriksson
+46(0)57047885
thomas.eriksson@apr-automation.se

El-konstruktion
TG Adolfsson
+46(0)57047886
TG.adolfsson@apr-automation.se

Mekanik-konstruktion
Mikael Adolfsson
+46(0)57047892
mikael.adolfsson@apr-automation.se

Produktion
Mikael Andersson
+46(0)70 5808892
mikael.andersson@apr-automation.se

Personal och rekrytering

Du är alltid välkommen att kontakta:

Anders Larsson tel. 0570-588 89, mob. 070-373 26 68

Sänd Din ansökan per post Snickargatan 9, 671 34 Arvika

Service

Om du har några frågor, vänligen tveka inte att kontakta oss!
Vi svara på alla frågor, och vi ger även ut referenser på förfrågan

Tel: +46 (0)570-180 80
Fax: +46 (0)570-180 81
E-mail: info@apr-automation.se